НОВИНИ

1 квітня 2024 року

АТ «Дніпропетровськгаз» святкує 63 роки з дня створення компанії

Сьогодні, 1 квітня, 63 роки тому створене одне з найбільших газорозподільних підприємств України.

У 1961 році історія «Дніпропетровськгазу» розпочалася з невеликого комунального господарства. Назви компанії зазнавали змін, але девіз «Безпека понад усе!» був найголовнішим завжди.

Протягом 63 років компанія вдосконалювалась і рухалась уперед, змінюючи життя людей на краще через впровадження нових сервісів та інноваційних технологій. АТ «Дніпропетровськгаз» протягом років було місцем професійного зростання не однієї тисячі газовиків. Саме люди – основа підприємства, що забезпечувала його функціонування та розвиток. Доказом цього є багаточисельні нагороди компанії та її колективу:

– 2001 рік підприємство удостоєне міжнародної нагороди «Срібний дельфін» у номінації «Підприємство XXI століття»;

–  2004 рік трудовий колектив компанії нагороджений пам’ятним призом ДК «Газ України» – Прометеєм, як найкраще підприємство з газопостачання та газифікації України;

–  2007 рік підприємство визнане лідером у газовій галузі України.

З Днем народження, АТ «Дніпропетровськгаз»!

 

15 вересня 2023 року

Припинення розподілу газу у с. Лихівка Кам’янського району у зв’язку з аварійною ситуацією

У зв’язку із виникненням аварійної ситуації, що спричинила зупинку роботи шафових газорегуляторних пунктів, припинено розподіл газу майже 300 споживачам приватного сектора с. Лихівка Кам’янського району області. Причини аварії з’ясовуються.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що необхідно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Відновлення розподілу газу здійснюватимуть працівники газорозподільної компанії з понеділка, 18 вересня 2023 року, після ліквідації аварійної ситуації.

 

 

15 серпня 2023 року 

Куди телефонувати, якщо ви дізнались про факт незаконного втручання у газову мережу?

За сім місяців 2023 року фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» виявили 44 факти несанкціонованого відбору природного газу. Своїми діями такі споживачі завдали збитків державі на суму майже чотири млн. грн.

Більшість порушень зафіксовано  у великих містах і районах. Зокрема, в м. Кам’янське з початку року газовики регіону виявили 28 фактів крадіжки природного газу на суму майже ­­­­­­три млн. грн. Найбільший штраф за незаконне втручання клієнт АТ «Дніпропетровськгаз» заплатив у розмірі 201 тис грн.

Щоб не платити або задля сумнівної «економії» газу споживачі Дніпропетровщини вдаються до різноманітних махінацій: втручаються в роботу газового лічильника, у тому числі у відліковий механізм, організовують незаконні врізки в газопровід, а також самовільно підключають газове обладнання або ж відновлюють розподіл газу.

«Порушники не лише завдають матеріальної шкоди державі, а й наражають на небезпеку себе і оточуючих. А нині, у складних умовах війни, коли щодня ворог завдає ударів по території країни, у тому числі по критичній інфраструктурі, варто бути особливо відповідальними та обережними, – наголосив комерційний директор АТ «Дніпропетровськгаз» Олексій Шипко.

АТ «Дніпропетровськгаз» вкотре застерігає споживачів від таких вкрай небезпечних дій, аби крадіжка газу не стала фатальною.

Якщо ж вам відомо про факти незаконного споживання газу просимо повідомити на номер служби безпеки компанії: (067) 118-98-83. Дзвінки приймаються з 08:00 до 18:00 у робочі дні. Конфіденційність гарантована.

 

 

28 липня 2023 року 

АТ «Дніпропетровськгаз» виконає газонебезпечні роботи у Новомосковському районі

У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на газорозподільних мережах, з 1-го по 14-те серпня 2023 року, буде тимчасово припинено газопостачання у наступних населених пунктах: с. Левенцівка, с. Михайлівка, с. Керносівка, с. Ганнівка, с.Орілька, с. Багате, с. Панасівка, с. Рівне, с. Гнатівка, с. Новостепанівка, с. Веселе, с. Попасне, с. Івано-Михайлівка, с. Всесвятське, с. Василівка, с. Надеждівка.

Споживачам блакитного палива даних сіл необхідно перекрити крани на вводах та перед газовими приладами. Просимо забезпечити доступ працівників Дніпропетровськгазу до приміщень та територій, де розташоване газове обладнання, для проведення комплексу робіт з відновлення газопостачання.

Відновлення газорозподілу відбуватиметься у ході виконання робіт. Проведення робіт є необхідним заходом для забезпечення надійності та якості розподілу газу у майбутньому.
Дякуємо клієнтам за розуміння та співпрацю!

 

 

18 липня 2023 року

Стійкий газорозподіл під державним управлінням: до Групи Нафтогаз доєднались ще три підприємства

Задля енергетичної безпеки країни Група Нафтогаз сформувала модель стійкої газорозподільної системи і крок за кроком розширює її межі. Від сьогодні до складу державного драйвера долучились ще три газорозподільні підприємства – АТ «Сумигаз», АТ «Вінницягаз» і АТ «Дніпропетровськгаз». Тепер ці компанії працюватимуть з дотриманням ключового принципу – надійності перед клієнтами та партнерами.

Впровадження еталонного зразка роботи вимагає попереднього аудиту всіх сфер. Мета – нести відповідальність за кожен кубометр газу, дотримуватись фінансових і законодавчих зобов’язань та не допускати будь-яких зловживань.

Відповідальність за АТ «Сумигаз», АТ «Вінницягаз» і АТ «Дніпропетровськгаз» несуть дві компанії, що входять до складу Групи Нафтогаз. АТ «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» управляє активами. ТОВ «Газорозподільні мережі України» (бренд «ГАЗМЕРЕЖІ») координує новоприєднані команди, займається оптимізацією їх роботи, формує стратегію розвитку та отримує належне ліцензіювання задля можливості надавати якісні послуги новим клієнтам.

Таким чином під егідою держави вже запрацювали Кропивницька, Дніпровська та Харківська філії, які безперебійно надають послуги розподілу газу 1,2 млн родин, промислових і бюджетних установ. Паралельно тривають трансформаційні процеси на підприємствах в місті Харків, місті Кривий Ріг, а також Київському, Житомирському та Львівському облгазах.