ПРО КОМПАНІЮ

Основною сферою діяльності АТ «Дніпропетровськгаз» є розподіл природного газу споживачам Дніпропетровської області (крім м. Дніпро та м. Кривий Ріг).

Підприємство розподіляє природний газ для більш ніж 600 000 побутових споживачів та понад 1,8 тисяч підприємств, що становить 81,1 % газифікації регіону, обслуговує 18 міст, 36 селищ міського типу та 778 сіл і селищ.

Дніпропетровська область історично є однією з найбільших споживачів природного газу в Україні, історія газифікації якої починається ще з 40-х років ХХ століття. У 1956 року було відкрито Шебелинське родовище та розпочато переорієнтацію газопостачання всієї інфраструктури регіону на природний газ. Інновації впровадили не тільки для побутових споживачів, а й для серця промисловості регіону – виробництва чавуну і сталі.

У сучасних умовах підприємство має власну лабораторію з повірки побутових газових лічильників та займається будівництвом газових мереж, технічним обслуговуванням та модернізацією газопроводів та обладнання на них, встановленням та заміною газових приладів, ремонтом газового обладнання, повіркою газових лічильників.

На підприємстві працюють майже 3,8 тис фахівців різного профілю. Колектив професіоналів компанії якісно виконує свою найважливішу задачу – забезпечують безперебійну і безаварійну експлуатацію 18 000 км газорозподільної системи регіону та розподіл газу своїм клієнтам.

 

 

КЕРІВНИЦТВО

 

Шипко Олексій
В. о. Голови Правління АТ «Дніпропетровськгаз»